Оперативна інформація
За добу
Радіаційний фон
Погода
Всього подій:258
Пожеж:221
Врятовано осіб:3
Врятовано будівель:56
    Українська версія   |   English version       Мапа сайту
01.02.2006

Працівниками пожежно-рятувальної служби Київщини врятовано двох шестирічних сестричок

В селі Тернопільське Макарівського району, що на Київщині, працівниками пожежно-рятувальної служби врятовано двох шестирічних сестричок. Батьки привезли їх до села на період, коли в школах не було занять. Як тільки на вулиці потеплішало, дівчата, прихопивши з собою молодшого брата, побігли гуляти на вулицю. Бігали по городу, гуляли в сніжки. Коли Саша побіг додому в туалет, мама його запитала про дівчаток. А він і сказав, що вони, мабуть, провалились у болото. Жінка вибігла на город, але там дітей не побачила. Тоді побігла до сусідки і зателефонувала по „01” до пожежно-рятувальної служби. Саме в цей час Таня намагалася допомогти сестричці, яка провалилась у вигрібну яму, але й сама опинилася в крижаній багнюці. Всі спроби дівчаток самотужки вибратися були марними. Вони почали кликати на допомогу. Але сили їх полишали з кожною секундою. В ямі було не дуже багато води, але крижана суміш не дозволяла дітям вибратися на поверхню.
Повідомлення по радіостанції диспетчер передала начальнику Макарівського РВ капітану внутрішньої служби Рибитві та старшому інспектору Сумкіну, які на оперативному автомобілі через вісім хвилин були вже на місті пригоди. Спільними зусиллями діточок було знайдено і врятовано аж за 300 метрів від городу.
„Швидка допомога”, яку викликала мати, так і не з’явилася. Стан дітей був дуже важкий. Вони досить довго пробули в крижаній воді і отримали сильне переохолодження. Рятувальники, після надання першої допомоги, загорнули дітлахів у теплі ковдри і повезли до районної лікарні. Як повідомили лікарі, стан дівчаток задовільний. І вони обіцяють рідним, що більше ніколи не будуть такими безпечними.

Вікторія Рубан
ГУ МНС України в Київській області
 Події 
 Новини